Про центр

НМЦ Кореєзнавства

21 грудня 2023 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбулося відкриття Навчально-методичного центру кореєзнавства – простору, призначеного для поглибленого вивчення корейської мови та культури.

Подія відбулася за участі консула Республіки Корея в Україні Чон Кьон Бе, директора Корейського освітнього центру в Україні Джон Чон Юн, директора Всеукраїнської асоціації корейців Ігоря Кіма.
 З боку Університету урочисто перерізати стрічку була надана честь проректору, голові комісії з реорганізації - Олександру Турунцеву.
Центр вдалося відкрити за сприяння декана Факультету східних мов - Семеніста Івана Васильовича.

Центр, обладнаний за сучасними стандартами, створений для того, щоб стати платформою для всебічного розвитку в галузі кореєзнавства.

Між столичним Університетом та корейською стороною було підписано меморандум про співробітництво з Корейським освітнім центром, договір про співробітництво з Асоціацією корейців України та Корейським культурним центром, а також окреслено подальші перспективи співпраці та спільні проєкти.

Заснування Центру кореєзнавства стало початком уклададання освітньої програми «Мова і література (корейська)», і з 2024 року відбудеться перший набір філологів-кореєзнавців.

Завідувач новоствореного Центру: професор, доктор політичних наук, Почесний президент Всеукраїнської асоціації корейців, визнаний у всьому світі науковець - Кан Ден Сік.

Навколо себе професор зібрав команду ініціативних фахівців у галузі кореєзнавства серед числа найкращих своїх учнів та послідовників.

На базі Центру діє безкоштовний сертифікатний курс вивчення корейської мови для усіх охочих віком від 16 до 24 років.

Таким чином, Центр став осередком кореєзнавства та потужною платформою для підсилення міцного українсько-корейського співробітництва.

 

 

  • Головна
  • Інформація
  • Про Факультет
  • Ресурси
  • Структура