Історія Факультету

 

Фон для сайту 1

  Факультет східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка бере початок у 1997 році, коли  на базі Київського міського педагогічного університету імені Б. Д. Грінченка розпочалося вивчення східних мов - японської та китайської. Наступний етап розвитку сходознавства в Університеті пов'язаний із 2002 роком, коли почав функціонувати філологічний факультет Київського міського педагогічного університету імені Б. Д. Грінченка. У січні 2008 року філологічний факультет було реорганізовано в Гуманітарний інститут. У 2012 році на базі Гуманітарного інституту розпочалося навчання за освітніми програми "Мова і література (японська)" та "Мова і література (китайська)", а з вересня 2015 року у складі Гуманітарного інституту було утворено кафедру сходознавства. 

  У липні 2016 року на підставі рішення Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка Гуманітарний інститут шляхом поділу було трансформовано на кілька структурних підрозділів: Інститут філології, Інститут журналістики, Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту. У складі Інституту філології було утворено кафедру східних мов і перекладу.

   28 червня 2022 року рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка було утворено Факультет східних мов.  Із вересня 2022 року Факультет східних мов очолює доктор філологічних наук Семеніст І. В. 

  Місія Факультету східних мов як структурного підрозділу Київського університету імені Бориса Грінченка – сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству.

  • Головна
  • Інформація
  • Про Факультет
  • Ресурси
  • Структура