Заходи кураторів

 

Студентська група ФЯб-1-19-4.0д разом із куратором Шаповал Ольгою Володимирівною брала участь у кураторській годині «Корпоративна культура: обов’язки учасників навчального процесу».

 

Шаповал О.ВШаповал 1Шаповал 2


Студентська група ФІСб-2-20-4.0д разом із куратором Чернецькою Надією Валеріївною брала участь у кураторській годині «Академічна відповідальність студента за порушення академічної доброчесності».

Чернецька minЧернецька 1 minЧернецька2 min


За ініціативи куратора Попової Марії Дмитрівни у студентських групах ФКб-2-19-4.0д та ФКб-2-20-4.0д відбулася онлайн-зустріч «Корпоративна онлайн-етика студента».

Попова minПопова 1 minПопова 2 min


Куратор групи ФЯб-1-20-4.0д Москальов Дмитро Петрович провів кураторську годину «Корпоративна культура: виклики дистанційного навчання».

Москльов

 


За ініціативи куратора Максимець Вікторії Олександрівни у студентських групах ФКб-1-19-4.0д та ФКб-1-20-4.0д відбулися онлайн-бесіди «Культура спілкування студентів», «Культура організації праці студентів».

МаксимецьМаксимець1

 


Студентська група ФКб-2-20-4.0д разом із куратором Ільницькою Марією Борисівною брала участь у лекції-обговоренні «Корпоративна етика».

Ільницька minІльницька1 minІльницька2 min

 


 

     Куратор групи ФЯб-1-18-4.0д Михайлюк Ганна Володимирівна провела лекцію-воркшоп «Японія: історія та сучасність».

151617


 

    Відбувся тренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсів «Шляхи підвищення згуртованості та єдності колективу», який включав різноманітні інтерактивні вправи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності учасників із питань згуртованості колективу, побудову ефективної командної взаємодії («Чинники згуртованості колективу», «Молекули ДНК», «Пов’язані руки», «Єднаймося!», «Малюнок на спині», «5 бажань»).  Учасники не лише активно брали участь у виконанні всіх вправ тренінгу, відпрацьовуючи важливі для куратора компетентності, а й ділились досвідом роботи з академічною групою, відстоювали власні позиції, надихали колег до співпраці.

Тренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсівТренінг для кураторів академічних груп 1-4 курсів

  • Головна
  • Інформація
  • Про Факультет
  • Ресурси
  • Структура