Навчальні плани та описи освітніх програм

НАКАЗ  Про призначення гарантів освітніх програм

Зауваження та пропозиції надсилати керівнику проєктної групи

Обговорення освітньо-професійної програми "Мова і література (китайська)" другого (магістерського) рівня роботодавцями (лютий 2021)

Обговорення освітньо-професійної програми "Мова і література (китайська)" другого (магістерського) рівня викладачами (лютий 2021)

Обговорення освітньо-професійної програми "Мова і література (китайська)" другого (магістерського) рівня здобувачами (лютий 2021)

Обговорення щодо оновлення освітньо-професійної програми "Мова і література (китайська)" другого (магістерського) рівня викладачами (березень 2023)

Обговорення щодо оновлення освітньо-професійної програми "Мова і література (китайська)" другого (магістерського) рівня здобувачами (березень 2023)

Обговорення щодо оновлення освітньо-професійної програми "Мова і література (китайська)" другого (магістерського) рівня роботодавцями (березень 2023)

Освітньо-професійна програма  "Мова і література (китайська)" другого (магістерського) рівня

Освітньо-професійна програма зі змінами "Мова і література (китайська)" другого (магістерського) рівня (2023)

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН підготовки здобувачів вищої освіти за ОПП "Мова і література (японська/китайська)" другого (магістерського) рівня

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН зі змінами підготовки здобувачів вищої освіти за ОПП "Мова і література (китайська)" другого (магістерського) рівня

Затвердження освітньої програми 035.065.01 Мова і література (китайська) (нова редакція) (галузь знань 03 Гуманітарні науки, спеціальність 035 Філологія,035.069 Східні мови та літератури (переклад включно) – перша японська) другого (магістерського) рівня вищої освіти на Вченій раді Університету 25.03.2021