photo5271518735011795033y

Лихота Олександра

Студентка University of East London

Інше

Протягом мого навчання в університеті я брала участь у конкурсі «Популярної Китайської пісні» де посіла друге місце. А вже потім потім декілька разів брала участь як вокалістка на святкуванні Китайського Нового Року від Посольства КНР в Україні. Це була надзвичайно відповідальна місія, адже мені доводилося виходити на сцену перед великим наповненим залом, де сиділи професори, дипломати, директори великих компаній. Також отримала Премію Посла КНР за видатну працю у сфері китайської мови. Також цінною для мене стала Відзнака за участь у студентському конкурсі «Китайський міст».
Після випуску з університету та отримавши кваліфікацію бакалавра, я працювала викладачкою китайської мови у школі вихідного дня наряду з вчителюванням дітей з особливими потребами у середній школі в Англії. Зараз я вступила в магістратуру коштом державного фінансування на спеціальність Education в University of East London.