photo5249302578586570827x

Шаповал Ольга Володимирівна

Викладач кафедри японської мови і перекладу

Інше

Шаповал Ольга Володимирівна, викладач кафедри японської мови і перекладу.

У 2018 році закінчила магістратуру за спеціальністю «Філологія (Східні мови та літератури (і переклад включно)» Київського університету імені Бориса Грінченка. З 2020 року навчається в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка.

У 2022 році проходила стажування для викладачів японської мови від Японської фундації (м. Урава префектура Сайтама). Шаповал О.В. бере активну участь в організаційній діяльності кафедри:

• підготовка з організації та проведення Всеукраїнського форуму молодих сходознавців;

• Майстер-клас «Візуалізація навчального контенту: інфографіка у роботі викладача іноземних мов»;

• підготовка з організації фестивалів «Ласково просимо у світ японської анімації: знайомство з трендом сучасної поп-культури Аніме і Манґа», Фестиваль японської поп-культури в Університеті Грінченка «Comic Fest KUBG».