photo5247050778772884515y

Inst. maksymets.vika
Fb. https://www.facebook.com/profile.php?id=100009460655073

Максимець Вікторія Олександрівна

Заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи

Інше

Вікторія Максимець, старший викладач кафедри китайської мови і перекладу, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Факультету східних мов  Київського університету імені Бориса Грінченка. У 2018 році закінчила магістратуру за спеціальності «Філологія (Східні мови та літератури (і переклад включно)» Київський університет імені Бориса Грінченка. З 2020 року навчається в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка.

У 2018 році стажувалася у Пекінському інституті пошти та телекомунікації (м. Пекін, КНР).

Максимець В.О. бере активну участь в організаційній діяльності кафедри:

• Підготовка з організації II Всеукраїнського науково-методичного семінару викладачів китайської мови;
  • Відкрите заняття для представників Цзіліньського Університету;
  • Майстер-клас «Соціальні мережі у вивченні китайської мови»;
  • Науковий керівник у I Всеукраїнському конкурсі художніх перекладів з китайської мови, номінація «Кращий поетичний переклад» – III місце (студентка 2 курсу, Брижик О.М.).