Зустріч "Україна-Корея"

16 травня 2017 р. у залі засідань Вченої ради Київсьокого університету імені Бориса Грінченка відбулася Зустрізустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу та Директора Корейського освітнього Центру в Україні Ю Санг-Бом зі студентами та науково-педегогічними працівниками Інституту філології, Факультету права та міжнародних відносин та Історико-філософського факультету.
Після вітального слова ректора Університету Грінченка Віктора Огнев’юка Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу прочитав лекцію про досвід та перспективи співпраці Україна та Республіки Корея.
Після лекції студенти-грінченківці мали змогу поставити запитання про дипломатичний досвід Надзвичайного і Повноважного Посла, а також дізнатися секрети успіху Республіки Корея.

Зустріч "Україна-Корея"Зустріч "Україна-Корея"Зустріч "Україна-Корея"Зустріч "Україна-Корея"Зустріч "Україна-Корея"Зустріч "Україна-Корея"Зустріч "Україна-Корея"Зустріч "Україна-Корея"