IV науковий семінар Школи Конфуція

26 квітня 2017 року в Інституті філології відбувся IV науковий семінар Школи Конфуція «Духовність, мораль, етика людини конфуціянського цивілізаційного простору», ініціатором та організатором якого став доктор філологічних наук, професор кафедри східних мов і перекладу Володимир Федорович Резаненко. До участі у семінарі долучилися студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Філологія. Мова і література китайська)», «Філологія. Мова і література (японська)», «Філологія (німецька)». На семінарі виступали: завідувач кафедри східних мов та перекладу, кандидат історичних наук Іван Васильович Семеніст, старший викладач кафедри, кандидат філологічних наук Ярослав Іванович Щербаков.

науковий семінар Школи Конфуціянауковий семінар Школи Конфуціянауковий семінар Школи Конфуціянауковий семінар Школи Конфуція