Уроки української для японців

УРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЛЯ ЯПОНЦІВ!
У Київському університеті імені Бориса Грінченка стартував освітній проект Кафедри української мови спрямований на вивчення громадянами Японії української мови. Долучилися до проекту й студенти спеціальності «Японська мова і література», а також викладачі кафедри сходознавства.23 березня в аудиторії 226 відбулося перше заняття з української мови. Під час вступного слова завідувач кафедри української мови, доктор педагогічних наук, професор Караман Станіслав Олександрович розповів про проект, представив учасників та координаторів проекту.  У свою чергу, координатор проекту кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Видайчук Тетяна Леонідівна побажала гостям Університету успіхів та натхнення в опануванні української мови.

українська мова для японцівукраїнська мова для японцівукраїнська мова для японців