Нові горизонти для кореєзнавства: Центр вивчення іноземних мов у Кореї передав партію підручників для навчально-методичного центру!

З радістю та вдячністю повідомляємо, що наш Навчально-методичний центр кореєзнавства отримав значну партію підручників від Центру вивчення іноземних мов у Кореї. Ця щедра допомога стала можливою завдяки посередництву Корейського освітнього центру в Україні, який невтомно працює задля розвитку кореєзнавства та підтримки освіти в нашій країні.

Загальна кількість отриманих примірників становить 100 книг! Це надзвичайно важливий внесок у нашу освітню спільноту, що відкриває нові можливості для вивчення корейської мови, культури та історії. Підручники стануть незамінним ресурсом для наших студентів, які прагнуть глибше зануритися у вивчення кореєзнавства, розширити свої знання та розвивати навички, необхідні для професійного зростання.

Ми висловлюємо щиру вдячність нашим партнерам за їхню підтримку та сприяння. Ця ініціатива є яскравим прикладом того, як міжнародна співпраця може сприяти розвитку освіти та культурного обміну. Особливу подяку хочемо висловити Корейському освітньому центру в Україні за їхню невтомну роботу та постійну підтримку наших освітніх проектів.

Сподіваємось, що ці підручники стануть стимулом для подальшого розвитку кореєзнавства в Україні та допоможуть нашим студентам досягти нових висот у своїх академічних і професійних прагненнях.

Разом ми робимо великий крок вперед у розвитку освіти та культурного обміну між Україною та Кореєю. Дякуємо за вашу підтримку та співпрацю!

З повагою, Навчально-методичний центр кореєзнавства.

photo 5422392805747186232 y

SDG 17 minSDG 04 min