Зустріч зі студентами Тойо 11.06

11 червня, відбулася заключна у цьому семестрі онлайн зустріч студентів-японістів Факультету східних мов зі студентами Університету-партнера Тойо (м. Токіо, Японія).

Минулого разу (4 червня) ми мали змогу послухати цікаві доповіді японських студентів про освіту в Японії та особливості навчання в університетах, про різні аспекти повсякденного життя японців.

У вівторок настала черга наших студентів-грінченківців, які на належному рівні підготували японською мовою доповіді, присвячені традиційним українським стравам, життю та навчанню студентів в Україні (зокрема, у нашому університеті), а також особливостям сучасного українського гумору.

Як зазначила наприкінці зустрічі Хірахата Намі, професорка Університету Тойо, це була чудова нагода для її студентів дізнатися більше про Україну та незламний український народ.

SDG 17 minSDG 04 min