Зустріч з студентами. Обговорення потенційних змін в ОП "Мова і література (китайська)".

IMG 0620
24 травня відбулася зустріч з представниками студентства з метою обговорення потенційних змін в освітній програмі "Мова і література (китайська)".
Цей захід був організований з метою вислухати ваші думки, відгуки та пропозиції щодо покращення процесу навчання та його відповідності сучасним вимогам та потребам.
Зустріч провела завідувач кафедри китайської мови і перекладу, кандидат філологічних наук — Цимбал Світлана Віталіївна.

"На зустрічі ми зосередились на таких питаннях, як оновлення курсів, методи викладання, підходи до навчання та практичне застосування набутих знань, умінь та навичок. "

Наша ціль — створити стимулююче та сприятливе середовище для навчання та особистісного зростання кожного студента. Ваша участь та активність у цьому процесі мають вирішальне значення.

Запрошуємо вас поділитися вашими думками та ідеями щодо подальших кроків у вдосконаленні нашої освітньої програми також в обговореннях: