Празька літня школа китайської поезії 2024

Празька літня школа китайської поезії 2024: Сучасні трансформації
Дата проведення: 2 - 6 вересня 2024 року
Місце проведення: Карлів університет, факультет мистецтв, Прага

Літня школа має на меті заохотити інтерес до сучасної та новітньої китайської поезії серед аспірантів синології/китаєзнавства (магістратури та докторантури), а також ширшої зацікавленої академічної аудиторії.

Вона охоплюватиме теми, важливі для розуміння самої концепції "сучасної поезії" (新詩), яка спочатку сформувалася в опозиції до "старої поезії" (舊詩), а також її пошуків нової мови, форми та уяви протягом 21-го століття. Вона представить відмінності та взаємодії між традиційними жанрами та сучасною поезією, а також розмаїття поетичних висловлювань сучасних поетів, накопичених у часі та просторі, включно з окремими поетичними практиками у власне Китаї, Тайвані та Гонконгу. Також буде порушено питання життя традиційних жанрів у сучасному Китаї. Китайська поезія обговорюватиметься на прикладі творчості вибраних поетів, а літня школа складатиметься з лекцій та читань, матеріали для яких будуть надані заздалегідь.

Спікерами літньої школи будуть:

• Квок-коу Леонард Чан (Університет Цін-хуа, Син-чу),
  • Магіль ван Кревель (Лейденський університет),
  • Ольга Ломова (Карлів університет, Прага),
  • Андреа Ріменшніттер (Цюріхський університет),
  • Мішель Є (Каліфорнійський університет в Девісі)
  • Ян Чжії (Університет імені Гете, Франкфурт-на-Майні).

Літня школа відкрита для всіх зацікавлених студентів та науковців, які подали онлайн-заявку, що включає мотиваційний лист та коротке резюме (до 1 сторінки).

Навчання безкоштовне для всіх учасників.

Учасники з інституцій Центральної та Східної Європи мають право на отримання обмеженої кількості грантів CCK-F на проїзд та проживання; щоб подати заявку, вкажіть орієнтовну вартість квитка в онлайн-заявці.

Кінцевий термін подачі заявок - 15 червня 2024 року.

Вся інформація та оновлення будуть доступні на сайті https://cckisc.ff.cuni.cz/en/lecture-series/prague-summer-school-of-chinese-poetry-2024/

SDG 04 minSDG 17 min