Відкрита лекція Окабе Йошіхіко на Факультеті східних мов

Окабе Йошіхіко - громадський діяч, фахівець з економічних питань в системі державного управління, українознавець, благодійник, професор університету Кобе Гакуін, президент Асоціації україністів Японії. Іноземний член Національної академії аграрних наук України(НААН), доктор економічних наук, доктор історичних наук, автор численних наукових публікацій, відданий друг України.
  • 23 травня у рамках "ІІ Всеукраїнського форуму молодих сходознавців" відбулася лекція «Невідома історія між японцями та українцями».
Лекція виявилася надзвичайно інформативною та пізнавальною. Експерт розкрив невідомі раніше сторінки історії взаємин між нашими країнами, поспілкувався зі студентами та гостями Форуму.
Зокрема, було підкреслено важливість культурного обміну і взаємоповаги між народами, проведено детальний аналіз в розрізі історії, що є надзвичайно актуальним в умовах сьогодення, коли співпраця та взаєморозуміння між країнами мають ключове значення для глобального миру та розвитку.
Пан Окабе Йошіхіко залучив аудиторію до активного обговорення та відповів на ряд питань від слухачів.
Відзначимо, що ми високо цінуємо зусилля пана Окабе Йошіхіко у зміцненні відносин між Японією та Україною через освітні та культурні заходи. Ваша робота є неоціненною і важливою для розвитку нашого суспільства. Ми вдячні за Вашу відданість справі.
Від імені гостей нашого Форуму висловлюємо Вам найщирішу вдячність за надзвичайно змістовну та натхненну лекцію. З нетерпінням чекаємо нових можливостей для співпраці.

Відзначимо окремо, тема, яку розглядає Окабе Йошіхіко, "Невідома історія між японцями та українцями", не лише цікава сама по собі, але і має велике значення для розвитку нашого сходознавства та міжкультурного розуміння.

Лекція Окабе Йошіхіко є важливим подією для нашого університету з кількох причин. По-перше, вона принесе нове світло на тему, яка дотепер залишалася невивченою та маловідомою. Студентам та викладачам випаде унікальна можливість дізнатися про ті аспекти історії та культури Японії та України, які раніше залишалися невідомими.

По-друге, лекція сприятиме поглибленню міжкультурного розуміння. Вивчення історії відносин між нашими народами допоможе студентам та викладачам краще зрозуміти особливості культурного спілкування, традицій та цінностей, які об'єднують та відділяють нас.

Крім того, лекція Окабе Йошіхіко відкриє нові горизонти для розвитку сходознавства. Вона стане поштовхом для подальших досліджень та обміну ідеями, що сприятиме поглибленню нашого розуміння східної культури та історії.

Ця лекція важлива також з точки зору сталого розвитку. Вона сприяє розбудові міжнародних зв'язків, розвитку культурного та наукового обміну, а також впровадженню принципів глобального співробітництва.

SDG 04 min

SDG 17 minSDG 16 minSDG 10 min