Візит Євгена Синельникова на Факультет східних мов: Інтерв’ю з професором Кан Ден Сіком

436357675 405865648954766 4808317496036783484 n

Сьогодні, 10 травня 2024 року, на Факультет східних мов завітав відомий продюсер, режисер, телеведучий та мандрівник Євген Синельников. Він є співзасновником популярного YouTube-каналу "УкрЮтюбПроєкт", який вже давно завоював серця глядачів своїми захоплюючими відео про подорожі, культуру та цікаві історії з усього світу.

Метою візиту Євгена Синельникова було взяти інтерв’ю у видатного професора кафедри східної культури і літератури, завідувача навчально-методичного центру Кореєзнавства Кан Ден Сіка. Професор Кан Ден Сік є знаним науковцем у галузі кореєзнавства, його наукова діяльність спрямована на вивчення корейської мови, культури та літератури. Він також є автором численних наукових праць і активно сприяє розвитку культурних зв’язків між Україною та Кореєю.

Євген Синельников з великим інтересом розпитував професора Кан Ден Сіка про його дослідження, внесок у розвиток кореєзнавства та особистий досвід роботи в цій галузі.

Під час інтерв'ю професор Кан Ден Сік розповів про сучасний стан корейської літератури та культури, про важливість міжкультурного діалогу та обміну досвідом між українськими та корейськими науковцями. Він також поділився своїми думками щодо майбутнього розвитку кореєзнавства в Україні та окреслив перспективи співпраці з корейськими університетами та культурними інституціями.

Євген Синельников, як завжди, продемонстрував свій професіоналізм та вміння створювати невимушену атмосферу під час інтерв’ю. Розмова вийшла цікавою та інформативною, і ми впевнені, що вона приверне велику увагу глядачів та сприятиме популяризації корейської культури в Україні.

Ми щиро дякуємо Євгену Синельникову за візит та змістовну розмову з професором Кан Ден Сіком. Сподіваємося на подальшу співпрацю та нові зустрічі, які принесуть ще більше цікавих і корисних знань для наших студентів та викладачів.

Окремо відзначимо, що

Завдяки візиту відомого медіа-фігури, Євгена Синельникова, студенти отримали можливість долучитися до сучасних освітніх ініціатив та медіа-проектів, що сприяє покращенню якості освіти та розширенню освітніх можливостей. Співпраця між факультетом східних мов і медіа-проектом "УкрЮтюбПроєкт" демонструє важливість партнерства в реалізації освітніх і культурних ініціатив, що сприяє досягненню сталого розвитку.

Розвиток культурних ініціатив і підтримка культурного діалогу між Україною та країнами Сходу сприяє культурній різноманітності та сталому розвитку громад.

Інтерв'ю з професором Кан Ден Сіком сприяє поширенню знань про східну культуру і літературу, що сприяє культурному взаєморозумінню та зміцненню мирних і справедливих інститутів.

SDG 17 minSDG 16 min

SDG 11 minSDG 04 min