Команда Факультету східних мов «Мак» перемогла у номінації «Креативність» на конкурсі «Словник Грінченка та сучасність»

440966881 400260299515301 727754411053345792 n
29 квітня 2024 року відбувся фінал Загальноуніверситетського мовно-літературного конкурсу «Словник Грінченка та сучасність». Цьогорічна подія зібрала найкращих студентів з різних факультетів, які продемонстрували свої знання, таланти та креативність у вивченні української мови та літератури. Конкурс став платформою для обміну ідеями, досвідом та натхненням між учасниками.

Особливо приємно зазначити, що команда Факультету східних мов «Мак», до складу якої входили: Мішевська Олена, Дзюба Євгеній, Любавіна Вікторія, Шаповалов Савва, Головня Анастасія, Загребелько Анна, Васильєв Олексій, Могильницька Анна, Гоза Тетяна, Горбач Олександра, Дмитрук Марія, Боднар Ольга, здобула перемогу у номінації «Креативність». Ця перемога є свідченням високого рівня підготовки, творчого підходу та згуртованості нашої команди.

Під час конкурсу команда «Мак» представила інноваційні проекти, інтерактивні презентації та креативні рішення, що вразили журі своєю оригінальністю та глибиною. Їхні роботи показали, як можна інтегрувати сучасні технології та традиційні методи вивчення мови, створюючи нові можливості для навчання і дослідження.

Ми пишаємося нашими студентами та їхніми досягненнями! Їхня відданість навчанням і творчому підходу до завдань заслуговує на високу оцінку. Конкурс «Словник Грінченка та сучасність» не лише сприяє розвитку мовних навичок, але й стимулює інноваційне мислення та командну роботу. Він допомагає студентам розширювати свої горизонти, відкривати нові перспективи та вдосконалювати свої навички в різних сферах.

Щиро вітаємо команду «Мак» з перемогою та бажаємо подальших успіхів у навчанні та творчих починаннях!  Нехай ваші досягнення надихають інших і служать прикладом для майбутніх поколінь студентів!
SDG 17 minSDG 04 min