"Проєкт підтримки Японською фундацією закладів освіти України, у яких викладається японська мова" (国際交流基金ウクライナ日本語教育機関支援)

У рамках ініціативи «Проєкт підтримки Японською фундацією закладів освіти України, у яких викладається японська мова» (国際交流基金ウクライナ日本語教育機関支援), Факультет східних мов отримав партію японознавчої літератури, якою вже послуговуються наші студенти. Було отримано базові підручники, що використовуються для викладання практичного курсу японської мови із додатковими дидактичними матеріалами, підручники, спрямовані на розвиток окремих мовних навичок, а також значна кількість посібників для підготовки до складання Кваліфікаційного іспиту на знання японської мови (日本語能力試験). Переважна більшість навчальної літератури має супровідний аудіо матеріал, що надважливо для якісного опанування мови. Ми безмежно вдячні японським партнерам та усім, хто доклав зусиль для отримання даної навчально-методичної бібліотеки.

Більше про програму: https://www.jpf.go.jp/e/

SDG 04 min