РОЗШИРЕННЯ ПАРТНЕРСЬКИХ ВІДНОСИН

На Факультеті східних мов поповнилися ряди партнерів – 26 березня 2024 року на Факультеті східних мов відбулася церемонія підписання договору про співробітництво між Факультетом східних мов та Громадською організацією "Всеукраїнський центр підтримки та розвитку молодіжних ініціатив «АРМІ БТС ЮА». Зі сторони ФСМ договір підписав декан проф. Іван СЕМЕНІСТ, а зі сторони «АРМІ БТС ЮА» його керівниця Олена ІВАНЧЕНКО. Предметом Договору стало партнерство і співпраця з метою популяризацію корейської культури. Сторони домовилися про: сприяння розвитку дружніх відносин між Україною та Республікою Корея; стимулювання українсько-корейського співробітництва в галузі культури та освіти; популяризацію корейської мови в Україні. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб побачити, як наша спільна праця приносить плоди та сприяє розвитку кореєзнавства в Україні!