ONLINE HOME (居家考网) HSK (письмовий) та HSKК (усний).

25 травня 2024 року відбудеться ONLINE HOME (居家考网) кваліфікаційний іспит з китайської мови HSK (письмовий) та HSKК (усний).
Реєстрація на іспит буде проходити online з 25.03.2024 р. до 11.05.2024 р.
Зверніть увагу!
У структурі проведення кваліфікаційного іспиту з китайської мови відбулися зміни.
З 1 січня 2022 року письмовий іспит HSK, починаючи з 3 рівня, можна здати лише РАЗОМ з відповідним рівнем усного іспиту HSKK. Коли Ви подаєте заявку на письмовий іспит, автоматично подається заявка на відповідний рівень усного іспиту.
Вибрати інший рівень чи скасувати опцію усного іспиту при написанні письмового НЕМОЖЛИВО.
Ви можете ОКРЕМО здати усний іспит.

• Якщо аплікант на момент проведення іспиту знаходиться за кордоном, його не буде допущено до іспиту.
  • Якщо система зафіксує з'єднання учасника іспиту не з території України, то результати будуть анульовані.

Інструкція для реєстрації на іспит HSK та HSKK: Під час реєстрації слід користуватись браузером Mozilla Firefox/Google Chrome.

1. Зареєструйтесь на сайті www.chinesetest.cn . Користуйтесь сторінкою російською, англійською або китайською мовами і виконуйте все за інструкціями.

2. Після того, як ви зареєструвались, увійдіть у свій обліковий запис під своїм email. [Вкладка «Регистрация/考生登陆»]

3. На сторінці, що відкриється, натисніть «Оформить регистрацию сейчас/立即报名».

4. Оберіть вкладку з відповідним рівнем HSK або HSKK, який будете складати.

5. На новій сторінці натисніть «Оформить/立即报名».

6. Заповніть поля анкети: ·

• «Континент /Continent/ 洲» слід обрати «Europe / 欧洲»;
  • «Страна /район Country/Region 国家 / 地区» слід обрати «Ukraine / 乌克兰»;
  • «考试形式 /Test form /форма экзамена» слід обрати «居家考网/ Online Chinese Test (Home Edition) / проводить сетевой экзамен дома»;
  • «Экзаменационные пункты /Test center / 考点» Ви обираєте “Kyiv National Taras Shevchenko University (IBT) / 乌克兰基辅大学 (网考)”, натисніть її;
  • У полі «Время проведения экзамена / 考试时间» оберіть 2024-05- 25
  • Якщо Ви обрали письмовий іспит HSK (від 3 по 6 рівень включно), то у Вас буде додаткове поле «HSKK 口语», де буде доступна тільки одна опція рівня усного іспиту, який відповідає обраному Вами письмовому іспиту.

Далі натисніть «Передать» / «Submit» / «提交»。

7. Перевірте правильність даних в анкеті, що відкриється, і заповніть нові поля та натисніть опцію «Следующее». Увага! Своє прізвище та ім’я слід писати латинськими літерами! Наприклад, Sydorenko Dmytro.

8. Відкриється нове поле, куди потрібно буде прикріпити фото.

9. Далі відкриється сторінка із заповненою анкетою. Перевірте правильність даних і натисніть «报名» / «Register» / «Зарегистрироваться».

10. Після реєстрації листи з підтвердженням НЕ приходять. Успішність реєстрації можна перевірити у власному кабінеті.

11. Додаткові інструкції будуть надіслані ПІСЛЯ закриття реєстрації на іспит: 12-13 травня.

12. Після успішної реєстрації, оплатіть, будь ласка, вартість іспиту.

Усі деталі оплати можна дізнатися за телефоном 097-828-52-78 (Viber/Telegram) або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (директорка Центру китайської літератури та викладання китайської мови Воробей Ольги Сергіївни).

Останній день оплати ІСПИТУ – 11 травня 2024 р.

NB! Вимоги до фото! Реєстраційні фотографії учасників будуть використовуватися для ідентифікації осіб ДО і ПІД час тесту.

Для тих, хто не пройшов перевірку особи через проблеми з наданими фотографіями, результати тесту будуть анульовані, а гроші за тест не будуть повернуті.

Вимоги до фотографії для HSK/HSKK наступні:

• знімок має бути зроблений протягом 6 місяців до дати іспиту;
  • фотографія має бути формату офіційних документів (35 x 45 мм), а не побутова чи пейзажна (на фоні природи).
  • капелюхи, хустки, бандани і сонцезахисні окуляри не допускаються на фото.
  • прийнятні чорно-білі або кольорові фотографії, бажано – з білим фоном.

Додаткова інформація (тисніть тут)