Збір коштів для дітей, які постраждали від війни в Україні. Досвід життя в Японії Софії Вітязь

Софія Вітязь студентка ІІІ курсу Факультету східних мов й навчається за освітньою програмою "Мова і література (японська)". Півтора року тому студентка поїхала на навчання за програмою академічної мобільності до Міжнародного університету Хіґаші Ніппон. З  початком великої війни, Софія активна членкиня волонтерського руху.

"Я мешкаю в Японії вже півтора року. Мене найбільше вражає доброта, людяність японців та вся підтримка, яку вони надають Україні. Нещодавно в мене з'явилася ідея організувати збір коштів для дітей, які постраждали від війни в Україні. За підтримки Higashi Nippon International University та організаторів Waku Waku World Festival у маленькому місті Сомі, префектурі Фукусіма, нам вдалося зібрати кошти, які невдовзі будуть передані посольству України в Японії. Японія країна душевності, доброти та турботи про ближнього. І навіть попри те, що наші культури відрізняються, це саме та країна, яка розуміє весь біль українців, адже ми проходили через схожі трагедії. Побувати в Японії - неоціненний досвід, і я вважаю, що ми могли б багато чого навчитися у японців. Я дуже щаслива та вдячна за можливість тут жити та навчатися."