Республіка Корея на підтримку України

photo1709283820

Сьогодні 1 березня 2024 року, представники Факультету східних мов долучилися до парламентського заходу "Південна Корея на підтримку України".

Окремо відзначимо відеопривітання Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея Кім Хьонг Те, оскільки, захід проведено у доволі символічний день для усього корейського народу.

Існуючи у світі глобальних викликів та можливостей, партнерство між Україною та Республікою Корея стає невіддільною складовою нашої стратегічної взаємодії зі Сходом.

• 🇺🇦та 🇰🇷 розвивають взаємовигідні економічні відносини, сприяючи обміну технологіями, інноваціями та інвестиціями.

• Спільно ми працюємо над вирішенням глобальних питань, таких як кліматичні зміни, безпека та стабільність у світі.

• Обмін досвідом у галузі науки та освіти дозволяє нам розвиватися та вдосконалювати свої знання.

• Спільно з Кореєю ми будуємо міцне партнерство, що ґрунтується на взаємній повазі та спільних цінностях.

Ми вдячні організаторам і продовжуємо вдосконалювати кореєзнавчий напрям діяльності.

photo1709283689

SDG 17 min