Академічна мобільність в Японії 2024

道

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ В ЯПОНІЇ

Міністерство освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії МЕХТ відкриває набір на програму стажування в японському університеті за вибором протягом одного року для студентів з інших країн з метою поглиблення знань японської мови, культури та країни в цілому.

Ознайомитися з Умовами та ПОВНОЮ інформацією про програму можна на офіційному вебсайті Посольства Японії в Україні за покликанням:

Окрім цього, будь ласка, візьміть до уваги, що документи, заповнені не до кінця чи з помилками, або неповні пакети документів, або документи, подані після завершення терміну подачі документів, не прийматимуться.

ВИМОГИ
  • Ви громадянин України
  • бути народженими між 02.04.1994 та 01.04.2006
  • бути студентами або випускниками ВНЗ за межами Японії
  • мінімальний рівень володіння японською мовою має бути еквівалентним JLPT N3.

Останній термін подачі: 21.02.2024 (ср) 23:59

Повний список необхідних документів зазначений у документі з умовами участі в програмі. До документів необхідно додати скан-копію документа, що посвідчує особу (паспорт).

Конкурсний відбір

Цього року письмовий іспит скасовано, відбір студентів буде здійснюватись за результатами співбесіди у форматі онлайн. Деталі щодо дати та часу співбесіди будуть повідомлені учасникам, які пройшли відбір за документами.