Міжкафедральне засідання в рамках розробки нової ОП

photo1706019461 1photo1706019461

Продуктивний тиждень триває!
Час зимових канікул та відпочинку для студентів насправді час активної роботи для всього колективу викладачів Факультету східних мов.
23 січня відбулися збори представників адміністрації Факультету та завідувачів випускових кафедр.
Зокрема, про наукову діяльність відзвітувала помічник декана з наукової роботи - Ситник Ілона Василівна. Після звіту присутні обговорили шляхи рішення викликів наукової діяльності в умовах війни, способи підвищення публікаційної активності та сприяння Університету роботі науковців.
Крім того, відбулося чергове обговорення навчального плану майбутньої освітньої програми другого (бакалаврського) рівня вищої освіти "мова і література корейська" з відповідними правками після попереднього засідання. Зрештою, навчальний план та план ОП було затверджено!

Одним з найважливіших пріоритетів роботи Факультету є всебічний огляд та спільна праця над вдосконаленням кожної освітньої програми.
Працюємо!