ПЕРША ЗБІРКА ПЕРЕКЛАДІВ СТРОКИ ПОДАННЯ РОБІТ ПОДОВЖЕНО

"Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення"

Наукове товариство Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує до співпраці студентів та науково-педагогічних працівників задля створення першої збірки перекладів поезій китайських письменників.

Саме Ви можете долучитися до унікального проєкту й втілити свій талант до перекладання та поезії в електронній збірці, видання якої планується вже цього навчального року.

Кожен може обрати вподобану поезію на свій смак, в межах часового проміжку "Культурна революція - сьогодення"

Також Ви можете долучитися до проєкту в якості аналітика й надати перекладацький коментар чи літературознавчу довідку до обраного вірша.

photo1705083578 1photo1705083578 2

Комент