Відкрита лекція: Методичні засади викладання східних мов у Цюрихському університеті (Universität Zürich)

21 грудня у рамках Дня Факультету східних мов відбулася, відкрита онлайн-лекція: Методичні засади викладання східних мов у Цюрихському університеті (Universität Zürich).

Провідним експертом виступила Одарка Кравченко - фахівчиня у галузі лексикології, фразеології, структурної семантики, лінгвокультурології, когнітивної лінгвістики. Авторка навчального посібника "Китайська мова. Основи бізнес-комунікації". Учасниця академічної програми стажування "Освіта за кордоном» у рамках проєкту уряду Держави Ізраїль «Masa Israel Journey”.,
Спікерами також виступили:
Ернест Гбур - студент магістратури Цюрихського університету спеціальності «Політологія (Міжнародні відносини)
Анна Костенко - студентка магістратури Цюрихського університету спеціальності «Сучасні азійські та близькосхідні студії»

Лекцію відвідали понад 60 слухачів, де прослухали надзвичайно змістовну доповідь від експертів, яка зокрема розкрила
- особливості підходу до вивчення ієрогліфіки в Університеті Цюриха
- структуру проведення мовної практики студентами
- особливості надання навчальних матеріалів викладачами студентам
- відмінності в комунікації "викладач-студент"
та багато іншого.

Наприкінці експерти дали відповіді на запитання від присутніх і з позитивними емоціями продовжили день.