Зустріч студентів з адміністрацією Факультету, завідувачами випускових кафедр та гарантами ОП

photo1701945814 2photo1701945814

У четвер, 7 грудня 2023 року, відбулася зустріч студентів з адміністрацією Факультету, завідувачами випускових кафедр та гарантами ОП "Мова і література (китайська)" -- кандидатом філологічних наук, завідувачкою кафедри китайської мови і перекладу Цимбал Світланою Віталіївною, ОП "Мова і література (японська)" - кандидатом філологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри східної культури і літератури, Москальовим Дмитром Петровичем.
Адміністрацію Факультету представила Заступник з науково-методичної та навчальної роботи - Боришполець Юлія Василівна.
Під час зустрічі студенти змогли поставити і обговорити актуальні питання, які виникли під час освітнього процесу, відверто розповісти про свої враження від навчання та співпраці з тими чи іншими викладачами.
Отримавши змістовні відповіді на кожне з поставлених запитань, адміністрація вкотре наголосила про постійний відкритий діалог, змогу поставити запитання чи звернутися за допомогою у кабінети 316 чи 312-а. Крім того, студенти завжди мають змогу написати на корпоративні пошти й отримати такоphoto1701945814 1ж швидку реакцію.

photo1701945450