Зустріч студентів ФСМ та Університету-партнера Тойо (東洋大学)

International 2

12 грудня 2023 року з 9:30 до 11:00 на платформі ZOOM відбудеться онлайн зустріч студентів Київського університету імені Бориса Грінченка та Університету-партнера Тойо (東洋大学) - Японія.

Співорганізатором з боку Факультету східних мов виступає доцент кафедри японської мови і перекладу - Костянтин Юрійович Комісаров. Університет Грінченка представлятимуть студенти ІІІ та IV курсів спеціальності 035 Філологія ОП "Мова і література (японська)". Університет Тойо - студенти І року навчання спеціальності "Методика навчання японської мови як іноземної".

Заплановано обговорення ряду таких актуальних тем:

• українсько-японські взаємини очима молодих поколінь,
  • життя студентської молоді в Україні та Японії,
  • проблеми та перспективи вивчення японської мови в Україні.

Модератор зустрічі - Намі ХІРАХАТА, професорка Університету Тойо, провідний фахівець у галузях педагогіки та лінгводидактики, міжнародних відносин, міжнародного культурного співробітництва й культурного обміну; має багаторічний досвід викладання японської мови у різних країнах світу, зокрема й в Україні.