ЗОМЯ 2023

ЗОМЯ 2023

17 листопада відбувся Загальноуніверситетський фестиваль першокурсників "Ось Ми Які".
Цьогоріч фестиваль вперше за кілька років відбувся в очному форматі, чому би були безмежно раді.
Тема 2023: Якби факультети були людьми.

Ми вдячні всім першокурсникам, які змогли запалити на сцені й подарувати нам купу незабутніх вражень.
Окремо відзначимо своїх дорогих юних сходознавців, які тренувалися з дня в день, з якими ми розділяли переживання й неймовірний адреналін, коли вони вийшли на сцену.
Ми вже з нетерпінням очікуємо на (З)ОМЯ 2024, де ви зможете втілити увесь свій творчий потенціал в ролі координаторів, ділячись досвідом та даючи настанови першачкам.
А тепер, наші запальнички, час готуватися до першої сесії й показувати високий рівень вже в академічній успішності