Онлайн-вебінар "Організація наукової роботи та вимоги до оформлення результатів наукових досліджень"

IMG 9835

Спікером заходу була: Ілона СИТНИК, доктор філософії, заступник декана з наукововї роботи, доцент кафедри китайської мови і перекладу.

У ході вебінару було розкрито такі питання:
- зміст поняття "наукова робота";
- етапи наукової роботи;
- правила оформлення результатів наукових досліджень;
- дотримання принципів академічної доброчесності.

Учасниками заходу стали здобувачі та науково-педагогічні працівники Університету Грінченка.

Наприкінці заходу учасники обговорили актуальні питання організації наукової роботи, вимог до оформлення результатів наукових досліджень та дотримання прицнипів академічної доброчесності у процесі наукової роботи здобувачів.