ФАКУЛЬТЕТ СХІДНИХ МОВ ПЕРЕМАГАЄ

photo 2023 11 08 20 44 17

У щорічному загальноуніверситетському науковому квесті «Київ – моя столиця» від Наукового товариства Університету Грінченка, який відбувся 7 листопада, перемогла команда Факультету східних мов "Сходознавці" (Гоза Тетяна, Дзюба Євгеній, Литвиненко Олександр).
Ми безмежно пишаємося своїми першокурсниками, які впродовж дня неодноразово продемонстрували свою спритність та ерудованість у змаганнях з надзвичайно сильними суперниками з інших структурних підрозділів Університету.
Цього року маршрут квесту проходив вулицею Бульварно-Кудрявська. У рамках заходу актив Наукового товариства Університету Грінченка розробив цікаві завдання та організував тематичні театралізовані мініатюри, які допомогли ознайомити учасників з основними напрямами роботи Наукового товариства Університету Грінченка.
Більше про подію Ви можете дізнатися на порталі Університету
Більше про події Факультету читайте на порталі