"Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення"

Збірка культурна революція сьогодення

ПЕРША ЗБІРКА ПЕРЕКЛАДІВ ПОЕЗІЙ
"Літературні крила Китаю: від часів Культурної революції до сьогодення"

• Наукове товариство Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує до співпраці студентів та науково-педагогічних працівників задля створення першої збірки перекладів поезій китайських письменників.
  • Саме Ви можете долучитися до унікального проєкту й втілити свій талант до перекладання та поезії в електронній збірці, видання якої планується вже цього навчального року.
  • У процесі роботи, ми супроводжуватимемо, допомагатимемо, консультуватимемо та всіляко спрятимемо вашій діяльності.
  • Кожен може обрати вподобану поезію на свій смак, в межах часового проміжку "Культурна революція - сьогодення"
  • Також Ви можете долучитися до проєкту в якості аналітика й надати перекладацький коментар чи літературознавчу довідку до обраного вірша.