世界传统医药日 на Факультеті східних мов

世界传统医药日

世界传统医药日 на Факультеті східних мов в Університеті Грінченка!

Пропонуємо знайомство зі святом двох дев'яток (яке відбудеться зовсім скоро, а саме 23.10)
А також запрошуємо відзначити 18.10. 世界传统医药日 (Всесвітній день традиційної медицини)!
Спеціально з нагоди свята завітає запрошений гість - лікар Вань Нінг ( 万先生). Пан Вань - провідний фахівець у галузі китайської традиційної медицини в Україні.

Довідка: Лікар Вань Нінг володіє винятковим 28-ми річним досвідом роботи та практичними знаннями традиційної китайської медицини. Протягом своєї медичної практики Вань Нінг успішно лікував і продовжує лікувати такі захворювання, як геміплегії при інсульті, діабет, мігрень, сідничні менструальні спазми, гіперплазія грудей, міома матки, дисменорея, серцево-судинні захворювання, поліомієліт, тощо. Для всіх охочих лікар не лише розкаже, а і продемонстує техніки голковколювання, мокси, масаж.

Коли: 18 жовтня, початок об 11:50
Де: вул. Левка Лук'яненка 13-Б
Реєстрація: https://forms.gle/fsqUinbFKAHPKawi9 (або тисни на постер вгорі чи скануй QR-код)
Важливо: захід лише для студентів та співробітників КУБГ