Нагородження призерів І Всеукраїнського конкурсу перекладів японської художньої прози

16 червня 2023 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка стало днем, повністю присвяченим Японії та японській мові! 🇺🇦🇯🇵

Після візиту делегації з посольства Японії в Україні на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Його Високоповажністю паном Мацудою Кунінорі, підбили підсумки та провели нагородження переможців І Всеукраїнського конкурсу перекладів японської художньої прози📜🏆! Серед більш ніж півсотні учасників з різних університетів України найбільше відзначилися:

🥉Погорелова Катерина Євгенівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Петруха Владислав Вікторович (Київський університет імені Бориса Грінченка) зайняли почесні ІІІ місця!

🥈Бондар Анна Сергіївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Новікова Анастасія Ігорівна (Київський національний лінгвістичний університет) стали призерами ІІ місця!

🥇Журба Андрій Олександрович (Київський університет імені Бориса Грінченка) став абсолютним переможцем конкурсу та зайняв почесне І місце!

Переможці мали нагоду завітати до Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка, поспілкуватися з організаторами Конкурсу, отримати почесні грамоти за свої місця та подарунки-сувеніри зі Сходу! 🎎🎏

Вітаємо молодих перекладачів-японознавців із дебютом у сфері художнього перекладу та зичимо натхнення на подальші творчі здобутки! 💪