Звітна конференція з виробничої (філологічної/безвідривної) практики магістрів

348939754_165008603208553_925235211899479341_n.jpg
На базі Центру китаєзнавчих досліджень і Центру японської мови та культури Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася звітна конференція з виробничої (філологічної/безвідривної) практики у І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності «Філологія», спеціалізації «Східні мови і літератури (переклад включно)», освітніх програм «Мова і література китайська», «Мова і література японська», групи ФІНм-2-22-1.4д.
Кожен із практикантів мав можливість навчитися: 1) застосовувати сучасні методики і технології, зокрема інформаційні, для успішного й ефективного здійснення професійної діяльності та забезпечення якості дослідження в конкретній філологічній галузі; 2) дотримуватися правил академічної доброчесності; 3)створювати, аналізувати й редагувати тексти різних стилів та жанрів; 4) писати та оформлювати тези доповіді для конференції.
У ході конференції керівники практики: доцент Дмитро Москальов та викладач Ілона Ситник оцінили виконання завдань та оформлення звітної документації студентами. Передбачена апробація результатів проходження виробничої (філологічної/безвідривної) практики шляхом публікації тез у збірнику І Всеукраїнського форуму молодих сходознавців!