Робоча зустріч з питань моніторингу та удосконалення освітньо-професійної програми «Мова і література (японська)» другого (магістерського) рівня вищої освіти

03 травня 2023 р. відбулася робоча зустріч колективу факультету східних мов з питань моніторингу та удосконалення освітньо-професійної програми «Мова і література (японська)» другого (магістерського) рівня.
На зустрічі були присутні:
- декан Факультету східних мов (д.філол. наук, доц. Семеніст І. В.),
- завідувач кафедри японської мови і перекладу Букрієнко А. О. (гарант освітньої програми),
- завідувач кафедри східної культури і літератури Москальов Д. П. (член проєктної групи),
- доцент кафедри японської мови і перекладу Комісаров К. Ю. (член проєктної групи),
- завідувач кафедри китайської мови і перекладу Цимбал С. В.,
- заступник з науково-методичної та навчальної роботи Боришполець Ю. В.,
- заступник з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Максимець В.О.

Предметом обговорення стали питання унікальності освітньої програми «Мова і література (японська)» другого (магістерського) рівня вищої освіти, її відповідність місії, стратегії і концептуальним засадам діяльності Університету Грінченка.

Окремої уваги учасників зустрічі потребував перегляд і удосконалення заходів для внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності в 2023 році. Зокрема, обговорено такі важливі питання, як:
- моніторинг освітньої діяльності викладачів, випускників, здобувачів;
- удосконалення освітньої програми, програм навчальних дисциплін та практик;
- шляхи вдосконалення професійної майстерності науково-педагогічних працівників факультету;
- можливості для розширення академічної мобільності.

Також на засіданні йшла мова про постійне розширення співпраці зі стейкхолдерами освітніх програм як потенційних роботодавців.