Вебінар від Clarivate "Вступ до наукометрії"

clarivate-web-of-science-logo-vector.png

Web of Science🧬📊
- всесвітньовідома наукометрична база даних, що охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук та мистецтва.

✏️Стаття з індексацією Web of Science показує рівень науковця, виводить його ім’я на світовий рівень та забезпечує успішний розвиток професійної кар’єри.✏️

Колектив Факультету східних мов вдячний спікеру пані Ірині Тихонковій, експерту з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання компанії Clarivate Analytics, за детальну, структуровану та корисну лекцію «Вступ до наукометрії»🔊 про можливості платформи Web of Science📝: як визначити провідних фахівців з окремих напрямів досліджень для потенційної співпраці, наукові установи, у яких концентруються передові дослідження тощо; цілі та завдання наукометрії, дані та джерела, що використовуються для аналізу, критерії їхньої якості; як розраховуються і для чого (не)варто використовувати основні показники: імпакт фактор та його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, індекс Гірша, CNCI, beamplots.