Зустріч з Ігорем Осташем, Надзвичайним та Повноважним Послом України в Лівані

photo_5267212536376314276_y.jpg

"Борошно з України — сестри нашої..." (читайте у дописі 👇🏻)

Вдячні Лівану за беззаперечну підтримку України!

28 березня 2023 року студенти й викладачі Факультету східних мов КУБГ мали нагоду відвідати зустріч в рамках проєкту "Дипломатичний фронт" за ініціативи Центру міжнародної безпеки та євроатлантичної інтеграції й Інформаційного центру ЄС.

🗣Запрошений спікер — Ігор Осташ, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Лівані. Безмежно вдячні Вам за надзвичайно цікаву розповідь, докладні відповіді на поставлені запитання гостей.

🙌🏻Зокрема говорили про:
— Ліванську діаспору в Україні;
— Засудження російської агресії 🇱🇧;
— Трансляцію Другого саміту перших леді і джентльменів на провідних телеканалах;
— Особливості інформаційної війни на Сході;
— Вуличний фронт та дипломатичні перемоги з часів повномасштабного вторгнення рф в Україну;
— Підтримку України та всебічне сприяння країно-другом Ліваном!

😔Цитата, наведена в заголовку, з постеру на одному з великих маркетів Бейруту, яка змогла розчулити навіть досвідчених дипломатів. Весь цивілізований світ на боці України💪🏻