IV Міжнародна науково-методична конференція "Сходознавство. Актуальність і перспективи"

Молода команда Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка постійно працює над розвитком сходознавства в Україні!

24 березня 2023 року мали нагоду долучитися до участі й презентувати свої напрацювання у IV щорічній міжнародній науково-методичній конференції "Сходознавство. Актуальність і перспективи".

🌏Цьогоріч було особливо багато учасників з Китаю, Японії, Туреччини, Грузії, Азербайджану. Колектив Факультету східних мов зміг належно представити Україну в міжнаціональному заході!

🔥Факультет східних мов представив 14 доповідей у 9 секціях!🔥

Щиро дякуємо Кафедрі східних мов ХНПУ імені Г.С.Сковороди та співорганізаторам за надану можливість долучатися до процесу розвитку сходознавства в Україні!