Написання та оформлення тез для конференції. Як писати доброчесно

photo1679929962.jpeg

📝Написання тез для конференції - цікавий, але нелегкий процес, адже увага автора зосереджена одразу на кількох факторах, а саме:

- виклад та подача матеріалу

- стилістична доступність інформації

- оформлення

- дотримання технічних вимог

- переклад іноземними мовами тощо.

Увага також була приділена нормам, принципам і вимогам до якісного оформлення наукових текстів та публікацій на засадах академічної доброчесності.

Про те як як обрати тему тез доповіді, який алгоритм написання тез та правила їх оформлення здобувачі дізналися на вебінарі - ✒️📚«Написання та оформлення тез для конференції», який відбувся 27 березня.

🎤Спікер - викладач кафедри китайської мови та перекладу, учасниця численних міжнародних науково-практичних конференцій - Ілона Василівна Ситник.

📌Під час вебінару розглянули: основні принципи тез, види та структуру тез, чек-лист для написання тез та інші цікаві поради і рекомендації, які стануть у нагоді при написанні якісних тез для конференції.