Академічна мобільність у Тяньцзіні (Китай) 2023

photo_2023-03-22_16.14.31.jpeg

Студенти-магістранти Факультету східних мов Софія Бень та Анастасія Бондарчук у лютому розпочалимовне стажування в Тяньцзінському університеті іноземних мов (КНР)!

“Ми із Настею виграли грант на навчання в Тянцзінському університеті ще у 2020 році. Однак через карантин у нас не  було змоги поїхати на навчання, і тільки зараз випала така можливість. Уже майже місяць ми відвідуємо пари в одному з найкращих університетів Китаю. Просто не передати словами наскільки нам тут подобається. Заняття тут надзвичайно цікаві, з акцентом саме на підвищення рівня володіння мовою. Весь матеріал викладається виключно китайською і у цьому велика перевага. Спочатку важко, а зараз ми не можемо уявити, як може бути по-іншому. Про сам Китай у нас склалося виключно хороше враження, адже люди тут дуже привітні, та почувши звідки ми, піднімають великі пальці вгору та кричать:«Молодці». Культура сім’ї, дозвілля, працьовитість та наполегливість нагадують нам про Україну, та інколи нам здається, що ми вдома”,   ділиться враженнями Софія Бень, студентка 5 курсу освітньої програми "Мова і література (китайська)".