Методична зустріч "Використання соціальних мереж структурними підрозділами Університету"

14.03.2023 року, відбулася методична зустріч "Використання соціальних мереж структурними підрозділами Університету", на якій науково-педагогічні працівники Факультету східних мов, зокрема співробітники кафедри китайської мови і перекладу, мали змогу більше дізнатися про важливість публікування високоякісного та актуального контенту, орієнтуючись на аудиторію різноманітних соціальних мереж (таких як Фейсбук, Інстаграм, Твітер, Телеграм тощо). Під час зустрічі зокрема обговорили, як залучати аудиторію до взаємодії, які проблеми виникають з веденням сторінок та багато інших важливих питань. Щиро дякуємо за можливість більше дізнатися про особливості користування соціальними мережами Тетяні Даценко, канд. психол наук, завідувачці НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності!

photo1678793077.jpeg