ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ ГАРАНТАМИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ТА АДМІНІСТРАЦІЄЮ ФАКУЛЬТЕТУ

08 березня 2023 року на Факультеті східних мов в онлайн-форматі відбулася вже традиційна для початку навчального семестру зустріч студентів із гарантами освітніх програм «Мова і література (китайська)» та «Мова і література (японська)» першого бакалаврського (С. В. Цимбал, Д. П. Москальов) та другого (магістерського) освітнього рівнів (І. В. Семеніст, А. О. Букрієнко). Ну зустрічі також були присутніми заступники декана Факультету східних мов (Ю. В. Боришполець, В. О. Максимець), викладачі кафедр Факультету.

Студенти та викладачі Факультету разом обговорили наступні питання:

• Формат навчання у другому семестрі 2022-2023 навчального року;
  • Програми академічної мобільності для студентів Факультету;
  • Конкурсний відбір студентів до навчання за партнерською угодою в Університеті Тойо (Японія);
  • Підготовку до складання кваліфікаційних іспитів з китайської та японської мов.

Під час зустрічі студенти мали можливість поставити свої запитання адміністрації Факультету, а також обговорити актуальні питання стосовно освітнього, наукового та міжнародного життя Факультету східних мов.

photo_2023-03-09_11.29.00.jpegphoto_2023-03-09_11.29.07.jpeg