ЛЕКЦІЯ НАДЗВИЧАЙНОГО ТА ПОВНОВАЖНОГО ПОСЛА УКРАЇНИ В ЯПОНІЇ СЕРГІЯ КОРСУНСЬКОГО

06 березня 2023 року викладачі кафедри японської мови і перекладу та студенти освітньої програми «Мова і література (японська)» першого та другого освітнього рівня в межах програми «Дипломатичний фронт» взяли участь в онлайн-лекції Надзвичайного та Повноважного Посла України в Японії Сергія Корсунського. До участі у заході також долучилися студенти-грінченківці, які проходять стажування за програмами академічної мобільності в японських університетах.

Під час лекції очільник дипломатичної місії України в Японії Сергій Корсунський розповів про підтримку Японією України під час збройної агресії Росії, вплив війни в Україні на зовнішню та оборонну політику Японії, а також зусилля Японії щодо надання гуманітарної допомоги Україні та українським громадянам евакуйованим до Японії.

Студенти також мали можливість поставити пану послу свої запитання, дізнатися, зокрема, про плани Японії щодо участі у відбудові України, розширення українсько-японських освітніх контактах, можливості для академічної мобільності тощо.

2.jpg1-2.jpg