Онлайн-курс "Знайомство з Китаєм 1.0"

Протягом зимових канікул Факультет східних мов проводив серію профорієнтаційних заходів, серед яких — сертифікатна програма для учнів 10-11 класів та вчителів «Знайомство з Китаєм 1.0».
У рамках цієї програми, в період з 16 лютого до 3 березня 2023 року викладачі Кафедри китайської мови і перекладу провели онлайн-лекції для учасників, присвячені особливостям китайської мови та культури Піднебесної. До зустрічей долучилося понад півсотні учнів та вчителів з усіх куточків України.
Учасники мали змогу дізнатися цікаві факти про китайську кухню, історію виникнення ієрогліфів, особливості фонетичної системи китайської мови та життя у сучасному Китаї, а також поспілкуватися зі спікерами та поставити власні запитання!