Обговорення Стратегії розвитку Університету

2 березня 2023 року команда Факультету східних мов та представники студентства взяли участь в обговоренні Стратегії розвитку Університету на 2023-2027 роки із Першим проректором Київського університету імені Бориса Грінченка Лілією Михайлівною Гриневич та науковим співробітником Аналітичного центру “ОсвітАналітика” Євгеном Борисовичем Ніколаєвим.

Поговорили про результати SWOT-аналізу нашого структурного підрозділу, до здійснення якого були залучені не лише працівники, а й студенти Факультету. Також представили розробку власного проєкту для подальшого розвитку новоствореного Факультету та досягнення ЦСР (Цілей Сталого Розвитку) Університету, обговорили переваги, перші кроки, можливі ризики у впровадженні та намітили алгоритми розвитку.

photo1677774743_1.jpeg

photo1677774743.jpeg