Інтерв'ю для телеканалу YTN (Південна Корея)

Сьогодні, коли війна в Україні триває вже майже рік, чимало іноземних громадян дивуються стійкості та мужності українців. У багатьох країнах цікавляться, як війна впливає на людей; де українці беруть сили жити, працювати, навчатися та не втрачати людяність.

Аби самостійно дізнатися відповіді на ці та інші питання,  22 лютого 2023 року до Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка завітали журналісти з Південної Кореї. Представники адміністрації Факультету східних мов разом зі студентами взяли участь в інтерв’ю для телеканалу YTN (Yonhap Television News).

Сюжет випуску новин буде присвячений річниці від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, а метою інтерв’ю було дізнатися та показати, як зараз живуть українці (зокрема освітяни та студенти), коли війна триває вже майже рік, з якими труднощами зіштовхуються та як долають їх.

DSC07679.jpgDSC07676.jpg