НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК «ПРАКТИЧНИЙ ПЕРЕКЛАД (ЯПОНСЬКА МОВА)»

16 лютого 2023 року Вченою Радою Київського університету імені Бориса Грінченка рекомендовано навчальний посібник «Практичний переклад (японська мова)» авторства завідувача кафедри східної культури і літератури, кандидата філологічних наук, доцента Дмитра Петровича Москальова.
Навчальний посібник «Практичний переклад (японська мова)» було підготовлено відповідно до навчальної програми «Практикум східної мови (японська мова): практика перекладу» освітньої програми «Мова і література (японська)».

В методичній розробці особлива увага приділяється розвиткові перекладацької компетентності у студентів. Формуванню у студентів навиків вільно, гнучко й ефективно використовувати японську мову в усній та письмовій формі, у різних жанрово-стильових різновидах і регістрах спілкування (офіційному, неофіційному, нейтральному), для розв’язання комунікативних завдань у різних сферах життя.