СHINESE BRIDGE CAMP - 2022

с1.jpg
Викладачі та студенти Факультету східних мов взяли участь у Chinese Bridge Camp — короткотривалій програмі стажування від Цзілінського університету!
Курс тривав з 1 по 28 грудня 2022 року та складався з трьох основних блоків: онлайн-лекцій про культуру та традиції Китаю, практичних занять з підготовки до HSK усіх рівнів та відео-лекцій про життя та сучасний побут китайців.
Кожна з лекцій проводилася сертифікованими викладачами Цзілінського університету та була інтерактивною, тож наші студенти та викладачі мали змогу активно спілкуватися з носіями мови, виконувати завдання та брати участь в обговореннях!

Дякуємо нашим друзям із Цзілінського університету за можливість долучитися до прекрасного світу китайської культури!