ПРОГРАМИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ В ШАНХАЇ

Шанхай.jpg
14 грудня 2022 року відбулася онлайн-зустріч зі студенткою ІІІ курсу Факультету східних мов, освітньої програми «Мова і література (китайська)» Мариною Цирин, яка проходить стажування за програмою академічної мобільності в Шанхайському Університеті (上海大学) - одному з кращих університетів Китаю. У дружній ранковій атмосфері, Марина розповіла студентам-китаєзнавцям, якими є актуальні можливості участі в грантових програмах у заклади вищої освіти Китаю, поділилася враженнями від навчання за кордоном та власним досвідом адаптації в іншомовному середовищі.

Запрошуємо студентів Факультету східних мов відвідати онлайн-конференції Шанхайського університету “Shanghai University Live Admission Webinars 2023” англійською та китайськими мовами, присвячені правилам та особливостям вступу у 2023 році!

Для реєстрації, переходьте за покликанням: https://www.wenjuan.com/s/UZBZJv7pO5/ або скануйте QR-код на фото в галереї нижче!